Якщо ви одразу хотіли б почитати про програму - ось посилання на табір на морі в Болгарії зверху.
Але перед тим хотіли б сказати кілька важливих слів.
Ми сподіваємось і віримо, що ви живі-здорові. Ми бажаємо кожному міцності, віри і здоров'я вам, вашим дітям, батькам та близьким. Мирного неба кожному.
Всі ці місяці ми продовжували підтримувати батьків, дітей, говорили в чатах, зідзвонювались в інстаграмі, телеграмі і вайбері. І кожного разу діти питали "А табір буде?".
Ми відповідали, що ми не знаємо, але маємо віру і надію. І от тепер в нас є відповідь. Ми підготували табір на морі. ![????](https://ci3.googleusercontent.com/proxy/J3-ljWudHFoP0lzm_eLzUitJrg_KUvn0ObREHWZhBFgmrd08smPf_1LOkqcvjtTUFct86GscXeY2mr5x0uVcYaJFfgydtOLQEPy7=s0-d-e1-ft#https://s.w.org/images/core/emoji/13.1.0/72x72/1f420.png)
Для тих, кому важливо вже сьогодні почути про табір - запрошуємо вас до нашої сторінки. А в наступних листах ми розкажемо як і чому обирали саме такий відпочинок.
|