Як діяти якщо близьких примусово перемістили на тимчасово окуповану територію чи депортували

Дата: 27.05.2022 13:34

Національне інформаційне бюро надає роз'яснення з алгоритмом дій у разі примусового переміщення вашої близької людини на тимчасово окуповану територію або примусової депортації за межі України.

Насамперед важливо опанувати власні емоції й не піддаватись паніці. Пам'ятайте, що держава у взаємодії з міжнародними організаціями та партнерами вживають усіх необхідних заходів задля фіксації таких випадків, обліку депортованих осіб, а також докладають зусиль з метою повернення громадян України додому. Із подробицями ознайомтесь на інфографіці.