ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ПРИКОРДОННИЙ ЗАГІН ПОВІДОМЛЯЄ

  • 261

Забезпечення соціальної підтримки членів сімей військовослужбовців Державної прикордонної служби України, оголошених померлими (загиблими), захопленими у полон або заручниками, а також інтернованими у нейтральних державах або безвісно відсутніми

Отримання консультацій та інформаційної допомоги за номерами телефонів:

(04841) 2-07-02;

(04841)2-31-58

Адреса електронної пошти: izmail_zagin@dpsu.gov.ua

Порядок отримання грошового забезпечення членами сімей військовослужбовців Державної прикордонної служби України, оголошених померлими (загиблими), захопленими у полон або заручниками, а також інтернованими у нейтральних державах або безвісно відсутніми:

1. У разі смерті (загибелі) військовослужбовця належні, але не отримані ним до дня смерті (загибелі) посадові оклади, оклади за військовими званнями і щомісячні додаткові види грошового забезпечення (у тому числі за весь місяць, у якому військовослужбовець помер) передаються членам сім’ї померлого, а в разі їх відсутності – входять до складу спадщини.

Зазначеним особам також виплачуються одноразові види грошового забезпечення та інші виплати, право на отримання яких виникло у військовослужбовця до дня його смерті (загибелі).

Механізм отримання грошової допомоги:

Сповіщення, лікарська довідка/свідоцтво про смерть, у випадку, якщо військовослужбовець був одружений, то свідоцтво про одруження, якщо є діти, то свідоцтва про народження дітей військовослужбовця; реквізити банківського рахунку дружини/матері (військкомат працює тільки з Ощадбанком); грошовий атестат; витяг з наказу про виключення зі списків частини.

Потім, за наявності всіх цих документів, пишуться заяви на отримання грошової допомоги кожним членом родини (дружина, мати, батько), в яких вказуються розрахунковий рахунок, куди повинні нараховуватись кошти. Весь пакет документів реєструється, затверджується керівником військкомату та супровідним листом направляється в обласне управління, а потім у Київ.

Грошова допомога розділяється на частини: дружині (за наявності), дітям (за наявності), батькам.

2. Військовослужбовці, захоплені в полон або заручники, інтерновані у нейтральних державах або безвісно відсутні, зберігаються виплати в розмірі посадового окладу за останнім місцем служби, окладу за військовим званням, надбавки за вислугу років, інших щомісячних додаткових видів грошового забезпечення постійного характеру та інші види грошового забезпечення з урахуванням зміни вислуги років та норм грошового забезпечення, у тому числі зміни розмірів посадових окладів та окладу за військовим званням.

Грошове забезпечення підлягає індексації відповідно до законодавства.

Виплата грошового забезпечення здійснюється із дня захоплення військовослужбовців у полон або заручниками, а також інтернування в нейтральних державах або зникнення безвісти членам сімей військовослужбовців за їх заявою на ім’я начальника (командира) органу Держприкордонслужби.

До заяви додаються:

копії сторінок паспорта повнолітніх членів сім’ї з даними про прізвище, ім’я, по батькові і реєстрацію місця проживання;

довідка про реєстрацію місця проживання членів сім’ї (за відсутності такої інформації в паспорті);

копія свідоцтва про шлюб (за наявності);

копія свідоцтва про народження військовослужбовця – дня виплати грошового забезпечення батькам;

рішення районної, районної у м. Києві держадміністрації, виконавчого органу міської, районної в місті, сільської, селищної рад або суду про встановлення над дитиною-сиротою, дитиною, позбавленої батьківського піклування, опіки, піклування (у разі здійснення опіки або піклування над дітьми військовослужбовця);

копія документа, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це контролюючий орган і мають відмітку в паспорті, - копія сторінки паспорта з такою відміткою).

Фото без опису