СЕРГІЙ ШКАРЛЕТ ПРОІНФОРМУВАВ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ЗАКЛАДАХ ПО, ФПО ТА ВО

Дата: 20.05.2022 12:39

Сьогодні, 19 травня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив про організацію освітнього процесу закладів професійної, фахової передвищої та вищої освіти в регіонах, у яких це можливо та дозволяє безпекова ситуація.

Усі заклади професійної (професійно-технічної) освіти 18 регіонів України продовжують навчання. Частково здійснюють освітній процес у профтехах 7 областей.

Заклади фахової передвищої освіти всіх регіонів продовжують здійснювати освітній процес дистанційно, з них 16 – за змішаною формою. Також в одній області ЗФПО відновив очну роботу.

Щодо роботи закладів вищої освіти Міністр зазначив, що у 24 областях та місті Києві університети працюють дистанційно у синхронному та асинхронному режимі.

Нагадаємо, Сергій Шкарлет повідомив, що внаслідок агресії рф зруйновано 161 освітній заклад, 1611 – зазнали значних пошкоджень.