День вишиванки

Дата: 19.05.2022 14:05

День вишиванки — це свято, яке популяризує етнічний український одяг та національні традиції.

Щороку, починаючи з 2006 року, третій четвер травня — це день національного українського одягу — День вишиванки. У 2022 році це свято випало на 19 травня.

Метою цього свята є популяризація серед населення українських народних традицій та національного одягу. У період війни в Україні це свято є особливо важливим, адже вишиванка несе в собі українську історію і є справжнім оберегом, який захищає від зла. А оберіг Україні зараз дуже необхідний.

З Днем вишиванки! Бажаємо, щоб українська вишиванка щодня охороняла Вас, щоб благословляла на щасливе життя!