Дата: 19.05.2022 12:50

Президентом України підписано Закон № 2259 – IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», який прийнято Верховною Радою 12 травня 2022 року. Зазначеним законом внесено зміни, зокрема до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», та передбачено спрощену процедуру вступу на посади державної служби та посади в органах місцевого самоврядування у період дії воєнного стану.

????Такі особи призначаються без конкурсного відбору, обов’язковість якого передбачена законом, на підставі поданої заяви, заповненої особової картки встановленого зразка та документів, що підтверджують наявність у таких осіб громадянства України, освіти та досвіду роботи згідно з вимогами законодавства, встановленими щодо відповідних посад.

????Звертаємо увагу, що Закон опубліковано 19 травня 2022 року у газеті Верховної Ради “Голос України” та набирає чинності 20 травня цього року.