В Одесі та області 18 травня оголосили штормове попередження

Дата: 17.05.2022 16:28

В Одесі та області 18 травня оголосили штормове попередження: очікується гроза, град, пориви вітру до 15-20 м/с. Про це повідомили в пресслужбі Одеської міської ради з посиланням на Гідрометцентр Чорного та Азовського морів.

18 травня в Одесі буде хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів. Вдень невеликий дощ. Гроза. Уночі град. Вітер північний, 9-14 м/с, вночі під час грози – 15-20 м/с.

Температура вночі сягатиме 11-13°С, вдень – 16-18°С. Температура морської води 14-15 С°.

В Одеській області також хмарно з проясненнями. Вночі помірний дощ, подекуди значний. Вдень невеликий дощ. Місцями гроза, град. Вітер північний, 9-14 м/с, під час грози до 15-20 м/с.

Температура вночі 8-13°С, вдень 14-19°С. На автошляхах області вночі та вранці видимість під час дощу 1-2 км.

19 травня синоптики обіцяють мінливу хмарність. Без опадів. Вітер південно-західний, 9-14 м/с.Температура вночі 5-10°С, вдень 17-22°С.

20 травня також буде без опадів. Вітер південно-західний, 9-14 м/с. Температура вночі 8-13°С, вдень 21-26°С.