СПІЛЬНО ГУР МІНОБОРОНИ, ЗСУ, НАЦГВАРДІЯ, ПРИКОРДОННА СЛУЖБА РОЗПОЧАЛИ ОПЕРАЦІЮ З ПОРЯТУНКУ ЗАБЛОКОВАНИХ НА ТЕРИТОРІЇ КОМБІНАТУ «АЗОВСТАЛЬ» ОБОРОНЦІВ МАРІУПОЛЯ

Дата: 17.05.2022 16:18

Заступник Міністра оборони України Ганна Маляр:

"Спільно ГУР Міноборони, ЗСУ, Нацгвардія, Прикордонна служба розпочали операцію з порятунку заблокованих на території комбінату «Азовсталь» оборонців Маріуполя.

16 травня з «Азовсталі» до медичного закладу у Новоазовську евакуйовано 53 важко поранених для надання медичної допомоги.

Ще 211 осіб через гуманітарний коридор були доставлені в Оленівку.

Для подальшого повернення їх додому буде здійснено процедуру обміну.

Щодо оборонців, які все ще залишаються на території «Азовсталь», спільними зусиллями вище названих відомств проводяться заходи з порятунку.

Завдяки оборонцям Маріуполя ми отримали критично важливий час на формування резервів, перегрупування сил та отримання допомоги від партнерів.

Всі поставлені командуванням завдання оборонці Маріуполя виконали у повному обсязі.

На жаль, ми не маємо можливості деблокувати Азовсталь військовим шляхом.

Найважливіше спільне завдання всієї України та всього світу - зберегти життя оборонців Маріуполя".