КООРДИНАЦІЙНИЙ ШТАБ ВІДКРИВ НОВИЙ ПУНКТ ВИДАЧІ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

  • 214

1 травня 2022 року Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань Болградського району відкрив ще один пункт видачі гуманітарної допомоги у м. Болград, з метою охоплення як можна більше людей, яким необхідна допомога.

На даний час в місті вже працюють два пункти видачі гуманітарної допомоги від Координаційного штабу Болградського району:

- перший пункт видачі знаходиться за адресою : м. Болград, вул. Кутова, 1. У цьому пункті видається дитяче харчування, підгузки, суміші, засоби гігієни. Також будуть видаватись продуктові пакети.

- другий пункт видачі одежі та взуття знаходиться за адресою: м. Болград, вул. Училищна, 79.

Учора відкрили ще один пункт видачі гуманітарної допомоги за адресою м. Болград, вул. 25 Чапаєвської Дивізії, 29/А, де буде видаватись не тільки дитяче харчування, підгузки та суміші, а також засоби гігієни, одяг, взуття та продуктові пакети.

Крім того до цих пунктів можна принести гуманітарну допомогу (одяг, взуття, питну воду та ін.) для наших захисників, внутрішньо переміщених осіб, багатодітних сімей та інших категорій людей, які опинились в скрутному становищі, внаслідок агресії рф проти України.

До уваги мешканців району! Задля отримання гуманітарної допомоги необхідно на ресепшині Координаційного штабу (м. Болград, пр. Соборний 149 перший поверх) заповнити заяву. З собою треба мати ксерокопію паспорта громадянина України, свідоцтва про народження дитини та ін. документи, що підтверджують соціальний статус.

Телефон гарячої лінії Штабу: +38 (096) 282 41 84.

Фото без опису