ДОРОГІ МАЛЕНЬКІ ДРУЗІ, МАМИ І ТАТА, ДІДУСІ ТА БАБУСІ, ВЧИТЕЛІ, АКТИВІСТИ, ВОЛОНТЕРИ!

• 177

Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань Болградського району оголошує конкурс малюнку та запрошуємо до участі в конкурсі дітей!

Тематика малюнків : #STOPWARINUKRAINE !

Малюнок НЕ про здібності до малювання, а про старання! Художні таланти оцінювати не будемо, виключно те, що дитина хотіла донести у своєму малюнку!

Термін подачі малюнків з 11 по 30 травня!

Ми визначатимемо переможців у трьох вікових категоріях:

* малюки від 3 до 7 років,

* дітки віком від 8 до 12 років,

* і діти у віці 13+.

1 червня - у день захисту дітей- нагородимо переможців! ????????????

Умови участі:

1. Приймаємо малюнки дітей віком до 15 років.

2. Лайк посту Facebook, Instagram, підписка @artbooks.ua, прохання поділитися нашим дописом та хештегом #STOPWARINUKRAINE

3.Обов'язково вказуйте ім'я, прізвище, вік та місце проживання автора малюнка!

А також, діючий номер телефону для подальшого зв’язку!

4.Приймаються роботи розміром від А4 та більші. Техніка виконання будь-яка: олівці, фломастери, фарби тощо.

Готові малюнки приносити до наших пунктів видачі: м. Болград, вул. 25 Чапаєвської дивізії, 29,А та Кутова, 1 (вхід з вул. Поштова) або на ресепшин штабу: пр. Соборний, 149, адмін будівля, 1 поверх.

Не забувайте ставити хештег #STOPWARINUKRAINE та позначати нас на фото!)

Підтримаймо одне одного, аби якомога більше дітей долучилося до конкурсу!