8 - 9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна.

Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.77 років…

Дорога довжиною в життя відділяє нас від героїчного подвигу нашого народу в роки Другої світової війни. Дорогою ціною дісталась мужнім воїнам перемога. Чимало їх полягло на фронтових шляхах. І пам'ять про них та їхній подвиг ніколи не згасне. Історію не повернути, її неможливо забути.

Минають роки, відлітають у вічність. Але скільки б їх не минуло, не зітруть у пам’яті народній імена тих, - хто боронив рідні землі, невтомно працював у тилу, віддав своє життя за незалежність нашої Вітчизни.

Ми вважали, що жахіття війни залишилися в книгах,та на жаль, знову відчуваємо біль,страждання,величезні втрати синів та дочок на полях жорстоких боїв війни Росії проти України.

Ніколи знову!

Тепер ми розуміємо ці слова по-особливому. Ми стверджуємо це кожного дня, бо відчуваємо їх значення на своєму житті і на своїх долях.

Наша віра і прагнення перемоги залишаються незмінними.

Як незмінним є і буде наше розуміння, що поруч зі словом «війна» для кожного у цьому світі як постулат має звучати НІКОЛИ ЗНОВУ!