УРЯД ПРАЦЮЄ НАД ПЕРЕБУДОВОЮ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАННЯ ПАЛЬНОГО

  • 91

Одеська обласна військова адміністрації вже пояснювала причини через які виникли проблеми із затримкою постачанням палива на автозаправні комплекси Одеської області.

Ключовою причиною й на сьогодні залишаються руйнівні дії російських окупантів. В ході повномасштабної війни з росією знищується та руйнується наша інфраструктура, яка забезпечувала виробництво, постачання і зберігання пального. Це відповідно й впливає на ринок пального і зокрема постачання бензину.

Як приклад, зупинка Кременчуцького нафтопереробного заводу, що сталась після російського ракетного удару 24 квітня. Після цього втрачено суттєве внутрішнє джерело пального. Й до нині завод не функціонує.

В Одесі внаслідок ракетного удару російських військ пошкоджено нафтобазу та нафтопереробний завод.

Влада всіляко намагається перебудувати ланцюжки постачання так, аби забезпечити потреби одеситів по максимуму навіть під час війни. Але зрозумійте, на все потрібен час. До того ж зростає й ціна, оскільки звичайне постачання в період війни неможливе, а нові логістичні маршрути значно складніші та довші.

«Хочу зазначити, що впродовж найближчих двох тижнів Уряд відпрацює та запровадить дієві рішення щодо стабільного постачання пального з Європейського Союзу, за новою логістичною схемою. Проте одразу зауважу, що ми маємо бути готові й до того, що ціна на певні види пального дещо зросте. Першочергово ми будемо працювати над тим, щоб забезпечити пальним всіх тих, хто задіяний у захисті нашої країни – Збройні Сили, рятівники, медики. В пріоритеті й особливо критична галузь економіки, яка забезпечує нашу продовольчу безпеку - аграрний сектор. Дефіцит пального та підняття ціни на бензин наразі не вплинули на роботу громадського транспорту на Одещині. Перевізники працюють, бо є розуміння того, що в нашій країні війна. Тож піднімати тарифи не на часі. В Одесі та Одеській області зараз багато переміщених осіб, які також користуються послугами громадського транспорту. Наскільки нам відомо питання щодо пального на контролі Кабміну, і скоро проблеми нестачі не буде» - сказав Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

Фото без опису