ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 09.00 05 ТРАВНЯ 2022 РОКУ ЩОДО СИТУАЦІЇ В БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ

  • 136

Шановні мешканці району! Болградська районна військова адміністрація повідомляє, що за минулу добу загальна ситуація в Болградському районі залишається спокійною. Надзвичайних подій, захоплень адмінбудівель, бойових дій – немає. Криміногенний стан в районі контрольований правоохоронними органами.

Промислові, сільськогосподарські, комунальні підприємства та об’єкти оптової та роздрібної торгівлі в Болградському районі працюють стабільно. Також в районі працюють усі медичні заклади.

Населення Болградського району частково забезпечено основними продуктами харчування, санітарно-гігієнічними засобами. Серйозних перебоїв із постачанням продуктів немає. На автозаправних станціях району спостерігається нестача палива.

В усіх навчальних закладах району проводиться навчальний процес у дистанційній формі освітньої діяльності. До навчального процесу залучено 13662 здобувача освіти, з них - 19, які мають статус переміщених осіб та долучилися до освітньої діяльності ЗЗСО громад району за різними формами освітньої діяльності.

Навчальний рік на Одещині, в умовах воєнного стану, завершиться до 31 травня 2022 року, без урочистостей.

Цьогоріч скасована державна підсумкова атестація для учнів 4,9, 11 класів. Разом з цим змінено формат проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Натомість в умовах воєнного стану запроваджено національний мультипредметний тест. Він буде відбуватися онлайн і міститиме завдання з трьох предметів: української мови, математики та історії України, міститиме по 20 завдань з кожного предмету і триватиме 120 хвилин. Проведення основної сесії заплановано на липень, терміном до 10 днів у 2 зміни в день - основна сесія, впродовж двох днів у 2 зміни – додаткова.

Необхідно зазначити, що у закладах загальної середньої освіти області з 26 квітня розпочата робота по прийому дітей до 1 класів. Прийом заяв проходить до 31 травня поточного року.

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський під час прямого ефіру «Єдині новини» розповів, що через декілька днів буде відновлено роботу камер автоматичної фіксації швидкості.

При Болградській районній військовій адміністрації продовжує роботу Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань. До Болградського району продовжує надходити гуманітарна допомога з різних куточків України та від міжнародних донорів. Вчора штаб відвідав представник організації IBC. Завдяки тісній співпраці між штабом та зазначеною організацією була отримана гуманітарна допомога у вигляді: сіль -1 тон., макаронні вироби – 2 тон., крупа – 1 тон.

Активно проводиться робота щодо реєстрації внутрішньо-переміщених осіб. На сьогоднішній день в Болградському районі зареєстровано 8403 внутрішньо-переміщених осіб, в тому числі діти - 4322, особи з інвалідністю – 142. Довідки отримали 7786 ВПО.

У Болградській районній військовій адміністрації працює Кол-центр для збору інформації щодо потреб та пунктів розміщення внутрішньо-переміщених осіб в районі. Громадами району визначено 706 вільних місць для тимчасового розміщення внутрішньо-переміщених осіб.

В районі продовжують працювати пункти прийому гуманітарної допомоги військовослужбовцям, загону територіальної оборони, внутрішньо-переміщеним особам та мешканцям нашого району, які потрапили до складних життєвих обставин. Активно проводиться волонтерська діяльність, жителі району збирають допомогу всім, хто її потребує.

БОЛГРАДСЬКИЙ РАЙОН – ЦЕ УКРАЇНА!

НАЧАЛЬНИК БОЛГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ГЕННАДІЙ БАМБУРА

Фото без опису