30 квітня – День прикордонника України!

  • 190

Дорогі прикордонники! Шановні ветерани прикордонної служби!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня прикордонника.

Це свято справжніх захисників України, які сьогодні виборюють цілісність України та захищають її кордони. Перед Вами щоденно стоїть завдання гарантувати високий рівень національної безпеки не лише в умовах війни з Російською Федерацією, а й у боротьбі з транскордонною злочинністю та контролем за міграційними процесами.

Ми пишаємося колективом підрозділів Державної прикордонної служби Болградського району. Ви – взірець професіоналізму у відстоюванні суверенітету та незалежності нашої країни.

Низько вклоняємося в пам’ять загиблих прикордонників. Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати про героїв, які віддали своє життя, захищаючи Україну. Ми не маємо права забувати про їх осиротілі родини, про тих, хто вижив і потребує нашої з вами уваги, підтримки та допомоги.

Шановні прикордонники, ми вдячні кожному, хто присвятив своє життя охороні кордонів, хто з честю та гідністю виконує почесну справу служіння Батьківщині. У день професійного свята бажаємо Вам і Вашим родинам миру, сімейного затишку та міцного здоров’я!

Слава Україні!

Слава нашим прикордонникам та захисникам!

Начальник Болградської

районної військової адміністрації Геннадій БАМБУРА

Фото без опису