ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 09.00 13 КВІТНЯ 2022 РОКУ ЩОДО СИТУАЦІЇ В БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ

  • 313

Болградська районна військова адміністрація інформує:

За минулу добу загальна ситуація в Болградському районі залишається спокійною. Надзвичайних подій, захоплень адмінбудівель, бойових дій – немає. Криміногенний стан в районі контрольований правоохоронними органами. На території району діє комендантська година з 21:00 до 06:00 ранку наступного дня.

Промислові, сільськогосподарські, комунальні підприємства та об’єкти оптової та роздрібної торгівлі в Болградському районі працюють стабільно. Також в районі працюють усі медичні заклади.

Населення Болградського району частково забезпечено основними продуктами харчування, санітарно-гігієнічними засобами, медичними препаратами. Серйозних перебоїв із постачанням продуктів немає. Гострої нестачі палива на автозаправних станціях не спостерігається. Паливо є для підприємств та для населення.

З 13 квітня, обласною робочою групою за встановленням суб’єктами господарювання роздрібних цін на соціально-значущі товари, розпочато щоденний моніторинг цін на торгівельних точках Болградського району. Результати перевірки будуть оприлюднені.

Сільгосппідприємствами Болградського району активно проводиться комплекс весняно-польових робіт. На сьогоднішній день сільськогосподарськими підприємствами посіяно 30,1 тис. га. ярих культур, що складає 60% від запланованого.

В кожній громаді Болградського району продовжується робота щодо наповнення логістичних центрів матеріальним резервом продовольства для потреб населення району.

Активно проводиться робота щодо реєстрації внутрішньо-переміщених осіб. На сьогоднішній день в Болградському районі зареєстровано 2880 внутрішньо-переміщених особи в тому числі діти - 1099 осіб, особи з інвалідністю – 64. Довідки отримали 2567 ВПО. Громадами району визначено 2532 вільних місць для тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб.

Нагадуємо, що в районної військовій адміністрації створено кол-центр для збору інформації щодо потреб та пунктів розміщення внутрішньо-переміщених осіб в Болградському районі. Відповідальними особами за надання інформації:

- перший заступник начальника управління соціального захисту населення районної військової адміністрації, телефон для довідок 0939836687.

- начальник відділу соціальної підтримки пільгових категорій населення та осіб з інвалідністю управління соціального захисту населення районної військової адміністрації, телефон для довідок 0635349645.

На бронювання працівників району подали пропозиції 30 підприємств. Узагальнені пропозиції разом з обґрунтуванням про необхідність бронювання військовозобов’язаних відправлені електронною поштою до Міністерства оборони України. На даний час 60% від поданих заяв на бронювання погоджено та заброньовано Міністерством оборони України.

У районі працюють пункти прийому гуманітарної допомоги військовослужбовцям, загону територіальної оборони, внутрішньо-переміщеним особам та мешканцям нашої громади, які потрапили до складних життєвих обставин.

У Болградському районі активно проводиться волонтерська діяльність, жителі району збирають допомогу всім, хто її потребує. На території Болградської міської ради продовжує працювати пункт тимчасового перебування осіб.

БОЛГРАДСЬКИЙ РАЙОН – ЦЕ УКРАЇНА!

НАЧАЛЬНИК БОЛГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ГЕННАДІЙ БАМБУРА

Фото без опису