Заборони на території району

Дата: 08.04.2022 15:41

На території Болградського району заборонено:

1. Використання електронного комунікаційного обладнання, телевізійну, відео- і аудіоапаратуру, камер зовнішнього відео спостереження, відеореєстраторів, безпілотних летальних апаратів (квадракоптерів), тощо, для фіксації доріг загального користування, об’єктів загального призначення, об’єктів інфраструктури, блокпостів, укріплень, пунктів пропуску тощо, у місцях розташування, зосередження чи переміщення військових частин (підрозділів) сил оборони, геолокаційної візуальної прив’язки до місць виконання завдань військовими частинами (підрозділами) сил територіальної оборони, територіальної прив’язки бомбосховищ (місця укриття цивільного населення).

2. Проведення польотів над Болградським районом Запуск безпілотних летальних апаратів (БПЛА) проводити виключно з погодження Служби безпеки України та повідомленням особисто військового коменданта військової комендатури Болградського району.

Всі не дозволені польоти БПЛА будуть вважатись шпигунством та диверсійною роботою на користь ворога, які будуть подавлені радіоелектронними пристроями або знищені за допомогою наявних засобів вогневого ураження.
Вимоги пункту 4 розділу II Правил використання повітряного простору, а саме – «польоти безпілотних повітряних суден масою до 20 кг включно виконуються без подання заявок та отримання дозволів на використання повітряного простору» – під час воєнного стану не діють.
За порушення вказаних вимог зловмисників буде притягнено до відповідальності за статтями 109-114 Кримінального кодексу України.

3. Носіння військової форми одягу, особами, які не мають на це права, а також без знаків розрізнення військовослужбовців Збройних Сил України або інших військових формувань України.
За порушення вказаних вимог зловмисників буде притягнено до відповідальності за ст. 186-8 Кодексу України про адміністративні правопорушення (накладення штрафу від ста п’ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією відповідної форми одягу, повторно протягом року – накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на
строк від тридцяти до сорока годин, із конфіскацією відповідної форми одягу).