В БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ СТВОРЮЄТЬСЯ МАТЕРІАЛЬНИЙ РЕЗЕРВ

Дата: 30.03.2022 15:23

В Болградському районі продовжується робота щодо створення матеріального резерву продовольства для потреб населення району. Постійно проводиться робота з поповнення продуктами першої необхідності задля забезпечення населення на особливий період.

Днями Болградська районна військова адміністрація отримала від Одеської обласної військової адміністрації продовольчу допомогу у вигляді: сухого молока 12, 7 тон, замороженої тушки куриці – 21,3 тони, квасолі – 10 тон, кондитерських виробів – 18,8 тон, мінеральної води – 12, 8 тон.

В свою чергу вся отримана допомога була розподілена між 10 громадами Болградського району пропорційно до кількості населення.

Дана продукція буде зберігатися в логістичних центрах громад Болградського району. Мета створення резерву продовольчих ресурсів - забезпечення стратегічних потреб мешканців району.

Громадами району продовжується робота з поповнення продовольчих резервів до повного забезпечення потреб мешканців району, згідно вимог діючого законодавства.