ДЕРЖАВА ПРОДОВЖУЄ ВИПЛАЧУВАТИ ПРИЗНАЧЕНІ ЛЮДЯМ ПЕНСІЇ, ДЕРЖАВНІ СОЦІАЛЬНІ ДОПОМОГИ, ПІЛЬГИ ТА СУБСИДІЇ

  • 314

Департамент соціальної та сімейної політики Одеської обласної військової адміністрації отримав від Мінсоцполітики другий транш для здійснення виплат державних допомог, пільг та субсидій: 11,7 млн грн на виплату державних допомог та 12,1 млн грн на виплату пільг та субсидій. Про це повідомила на селекторній нараді, яку провів з головами районних військових адміністрацій та керівниками громад начальник Одеської ОВА Максим Марченко, директор Департаменту Тетяна Демент’єва

«Кошти перераховані отримувачам у повному обсязі. Кошти на здійснення виплат пенсій та інших державних допомог, пільг та субсидій в державному бюджеті є та надходять без затримки.

Ще хочу зазначити, що Держава не вимагатиме повертати суми грошових соціальних допомог, пільг та субсидій внаслідок автоматичного продовження на час воєнного стану. Виплати призначених державних соціальних допомог не зупиняються. Під час воєнного стану не потрібно звертатись за їх перепризначенням або підтвердженням права на їх отримання» - сказала Тетяна Демент’єва.

Директор Департаменту соціальної та сімейної політики зазначила, що відповідне рішення стосується допомоги малозабезпеченим сім’ям; допомоги на дітей одиноким матерям; допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування; допомоги на дітей, хворих на тяжкі хвороби, яким не встановлено інвалідність; щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу; тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме; щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам; тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

«Якщо отримувачі державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю пропустили строк переогляду, виплата таких видів допомоги не зупиняється на період введення воєнного стану та одного місяця після його скасування» - додала директор Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської ОВА Тетяна Демент’єва.

Фото без опису