ЗВЕРНЕННЯ НАЧАЛЬНИКА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО

  • 119

Співгромадяни, мешканці Одеси та Одеської області, брати та сестри українці. Вже п'ятий день Одеса чинить опір віроломному вторгненню Російської Федерації.

Ми працюємо 24 години на добу разом із Збройними силами України, прикордонниками, службою безпеки України, національною поліцією та силами територіальної оборони.

На сьогоднішній день усі органи військової адміністрації працюють як єдиний організм, вони повністю контролюють ситуацію в Одесі та області.

Ми маємо всю інформацію про можливості та ресурси ворога та готові дати відсіч будь-якій спробі наблизитися до Одеси землею, з неба чи з моря.

Ворог зазнав жахливих втрат, наступ на Південь України був зірваний у Миколаївській та Херсонській областях. Ворожі диверсійні групи знищуються та затримуються нашими органами. Їхній план нас захопити – нам вже повністю зрозумілий, йому не збутися.

Не отримавши тут переваги, противник розпочав інформаційну війну – у бій пішли фейки та провокації, про те, що ми збігли; про те, що Одеса домовлятиметься.

Мету зрозуміло: відвернути нас від реальної оборони і змусити шукати зраду всередині.

Хочу запевнити вас: тут з окупантами ніхто і ні про що домовлятися не буде. Тут на ворога чекає та ж сама дорога, що й у Києві, Харкові, Миколаєві та Херсоні – в пекло!

Не панікуйте, дотримуйтесь комендантської години, підтримуйте один одного. З нами правда і Бог, перемога буде за нами, все буде Україна!!!