ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 09.00 28 ЛЮТОГО 2022 РОКУ ЩОДО СИТУАЦІЇ В БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ.

Болградська районна військова адміністрація інформує:

Станом на ранок 28 лютого загальна ситуація в Болградському районі контрольована.

В Арцизі, Тарутине та Болграді облаштовані блокпости, на яких несуть службу Болградський районний відділ поліції ГУ НП в Одеській області та батальйон територіальної оборони Болградського району.

Надзвичайних подій немає, відсутні захоплення адміністративних будівель та бойові дії. Болградська районна військова адміністрація запрошує всіх бажаючих вступити до Сил Територіальної Оборони!

Для вступу до ЗСУ необхідно мати про собі лише ПАСПОРТ громадянина України.

Щодо роботи відділень банків та наявності коштів: відділення банків працюють в штатному режимі. В касах банків є кошти в наявності. Банкомати періодично поповнюються.

Продуктові магазини працюють в звичайному режимі. Аптеки працюють частково.

Криміногенний стан в районі контрольований, випадків мародерства не зафіксовано.

На території Болградської міської ради у міському Будинку культури( колишній Будинок офіцерів) розташовано 100 спальних місць для осіб, які потребують тимчасового притулку. А також, забезпечено харчуванням.

Болградська районна військова адміністрація закликає мешканців району зберігати спокій та слідкувати за інформацією, яка розміщується на офіційних ресурсах!

Голова Болградської районної військової адміністрації

Геннадій БАМБУРА