ВІДЕОПРОЄКТ "ХАРАКТЕРИ ГІДНОСТІ" - В'ячеслав Веремій

В'ячеслав Веремій народився 22 лютого 1980 року у Києві. Був одним з провідних журналістів газети "Вести". Під час Революції гідності В'ячеслав Веремій не був активним учасником революції, проте регулярно перебував на Майдані Незалежності із редакційними завданнями з першого ж дня подій. У ніч на 19 лютого 2014 року В'ячеслав Веремій разом із колегою їхали з роботи на таксі додому, на Лівий берег. На розі Володимирської та Великої Житомирської він помітив озброєних "тітушок" у камуфляжі та масках та намагався їх сфотографувати з машини. Озброєні люди тут же напали на автомобіль, почали його трощити, витягнули водія та пасажирів. Водієві та іншому пасажиру після побиття вдалося вирватися, а В'ячеслава Веремія сильно побили, після чого вистрелили в груди та залишили стікати кров'ю. В'ячеслава Веремія було шпиталізовано до реанімації Лікарні швидкої допомоги, проте через втрату крові та травми, несумісні з життям 19 лютого 2014 року він помер під час операції. Похований у Києві на Лісовому кладовищі. Указом Президента України від 21 листопада 2014 року за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності В'ячеславу Васильовичу Веремію посмертно присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка".