Долучайтеся до розвитку екосистеми інновацій в Україні

Дата: 12.01.2022 14:09

Продовжуємо формувати стратегію розвитку системи інновацій в Україні. Це буде документ із конкретними ініціативами, інструментами та розумінням шляху залучення коштів. Запрошуємо вас долучитися до спільного формування.

У довгостроковій перспективі це сприятиме підвищенню здатності держави розвивати та впроваджувати нові технології, застосовувати їх, що є головною детермінантою економічного здоров’я та рівня життя у країні.

Наразі Мінцифра запрошує всіх охочих долучитися до розвитку екосистеми інновацій в Україні задля стимулювання цифрової економіки та покращення умов для створення стартапів в Україні.

Вже провели попереднє дослідження екосистеми інновацій в Україні та напрацювали низку ініціатив. Наразі продовжуємо роботу на платформі Центру економічного відновлення та запрошуємо всіх охочих долучитися й поділитися власними ідеями та пропозиціями:

Ваші відповіді сприятимуть кращому розвитку екосистеми інновацій в Україні!