Освітні серіали від Дія.Цифрова освіта стали доступними англійською мовою

  • 135

Два освітні серіали на національному порталі з розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта стали доступними англійською мовою. Зокрема, освітній серіал «Кіберняні», а також «Цифрова грамотність державних службовців 1.0. на базі інструментів Google», які є одними з найпопулярніших на порталі Дія.Цифрова освіта. 

Реалізація англійської версії освітніх серіалів відбулась за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

Відтепер іноземці можуть використовувати для навчання українські освітні серіали з цифрової грамотності. А весь світ дізнається про унікальний досвід України в навчанні цифрової грамотності в інноваційному форматі освітніх серіалів за участі експертів і селебріті.   

Про освітній серіал «Кіберняні»

Ви дізнаєтесь, як мінімізувати ризики втрати вашої приватної, чутливої інформації, як попередити кібератаку або кібершахрайство, як швидко відновитися після них. Участь у серіалі взяли експерти, для яких кібербезпека — це не тільки робота, а спосіб життя: 

  • Якушев Віталій, директор компанії з кібербезпеки 10Guards
  • Юрій Мелащенко, партнер компанії з кібербезпеки Cyberlab, радник секретаря РНБО на громадських засадах з питань кібербезпеки
  • Альона Андронікова, директор Moneyveo.
  • Тарас Кучерявий, керівник відділу Brand Management Moneyveo

Також участь у серіалі взяв Костя Клепка, креативний продюсер і режисер YouTube-каналу «Чоткий Паца». 

Про освітній серіал «Цифрова грамотність державних службовців 1.0. на базі інструментів Google».

Освітній серіал охоплює можливості та особливості функціонування безкоштовних сервісів Google для використання в професійній діяльності та повсякденному житті. Участь у серіалі взяла сертифікований тренер Google for Education, директор Академії цифрового розвитку Антоніна Букач, а зірковий гість освітнього серіалу — народний депутат Роман Грищук. 

Освітній серіал «Цифрова грамотність державних службовців 1.0. на базі інструментів Google» розроблений у співпраці з компанією Google та втілений за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарією та реалізується Фондом Східна Європа.

Стратегічний партнер проєкту Дія.Цифрова освіта — Програма EGAP, що фінансується Швейцарією та реалізується Фондом Східна Європа.

Нагадаємо, з кінця 2021 року доступна англомовна версія порталу Дія.Цифрова освіта.  

Фото без опису