В Одеській області розпочалася операція "Новорічна ялинка"

Дата: 28.12.2021 16:51

З метою попередження самовільних рубівок, безконтрольного перевезення та реалізації ялинок у період підготовки до нового року розпочалася операція "Новорічна ялинка".

За реалізацію незаконно зрубаних новорічних ялинок встановлені великі штрафні і карні санкції у відповідності до ст. 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Так, за самовільну заготівлю ялинок згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 665 від 23.07.2008 за кожне незаконно вирубане або пошкоджене до ступеня припинення росту дерево на лісопорушника за ст. 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення накладається штраф: на фізичних осіб - в розмірі від 510 до 1700 грн., на посадових осіб від 2550 до 5100.

Пам'ятайте! Оштрафувати можуть не лише того, хто незаконно вирубає хвойні дерева, а й тих, хто їх купує!