ВІДКРИТТЯ ШКІЛЬНОГО КІНОТЕАТРУ В СЕЛІ ОРІХІВКА

23 грудня 2021 року в Оріхівському ЗЗСО ім О.П. Малінова Кубейської сільської ради пройшла презентація проекту "Шкільний кінотеатр "Світ кіно"". Півроку зусиль та кропіткої праці знадобилося для відкриття кінотеатру. Це свідчить про наполегливу працю директора школи та вчительського колективу.

На церемонії відкриття були присутні почесні гості: заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський, директор департаменту охорони здоров'я Одеської обласної адміністрації Наталія Одарій-Захар'єва, голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв, секретар (т.в.о. голови) Кубейської сільської ради Тетяна Заїм та староста села Оріхівка Ірина Волкова. На свято також були запрошені місцеві депутати та директори усіх шкіл громади. Гості побажали педагогічному колективу успіхів, учням - гарних знань. Після невеликого концерту, який підготували учні та вчителі, учасники заходу обмінялися новорічними привітаннями. Бажаємо приємних вражень від перегляду!