В УСАТОВЕ З’ЯВИВСЯ НОВИЙ СУЧАСНИЙ СТАДІОН

  • 202

Сьогодні голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький відвідав з робочим візитом село Усатове Одеського району. Спершу, разом з сільським головою Юрієм Маковейчуком оглянув новий стадіон, який в Усатове звели «з нуля». Із повнорозмірним футбольним полем, біговими доріжками, критими трибунами. Поруч побудували адмінкорпус.

«Приємно, що з’явилась сучасна спортивна база – для мешканців Усатівської громади. Ми спільно, обласна влада і сільські громади, створюємо сучасні умови для занять спортом і у великих містах, і невеличких селах. Для цього, наприклад потужно діє програма Президента «Велике Будівництво». Більшість мешканців сіл Одещини звикли грати у футбол на звичайному сільському майданчику. Змінюємо це. Зводимо для любителів спорту в багатьох селах повнорозмірні футбольні поля», - повідомив голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.

«Поле вийшло високої якості. Загалом стадіон такого рівня – диковинка не лише для села. Він дасть фору і деяким міським аренам. Поруч із полем звели адмінкорпус. Там облаштовуємо тренерські, душові, роздягальні, медпункт, коментаторські. Тепер тут можна буде проводити матчі рівня громади, району, області. Тренуватимуться і гратимуть різновікові місцеві команди», – розповів Усатівський сільський голова Юрій Маковейчук.

Фото без опису