Нові е-конкурси на ВзаємоДії з призовим фондом 2,8 млн гривень — переможців зможуть вибирати громадяни

Департамент соціального захисту населення Дніпропетровської обласної держадміністрації оголосив два е-конкурси на платформі е-демократії ВзаємоДія. Переможці отримають загалом 2,8 млн гривень на реалізацію проєктів, що покращать життя ветеранів та людей з інвалідністю на Дніпропетровщині. Крім цього, вперше в Україні громадяни зможуть вплинути на вибір проєктів, які отримають фінансування.У нових е-конкурсах можуть взяти участь громадські організації ветеранів та людей з інвалідністю, що планують реалізувати проєкти на території Дніпропетровської області:

Переможці отримають до 200 тисяч гривень на реалізацію кожного з проєктів, а

15% витрат громадська організація має профінансувати самостійно.

Як взяти участь в е-конкурсі?

• Зайдіть на платформу е-демократії ВзаємоДія
  • Перейдіть на простір електронних конкурсів
  • Зареєструйтеся як користувач
  • Зареєструйте громадську організацію
  • Виберіть е-конкурс, у якому бажайте взяти участь
  • Подайте заявку на участь

Як голосувати за учасників е-конкурсів?

• Зайдіть на платформу е-демократії ВзаємоДія
  • Перейдіть на простір електронних конкурсів
  • Зареєструйтеся як користувач
  • Виберіть е-конкурс з відкритою можливістю для голосування
  • Віддайте свій голос за проєкт, який найбільше сподобався

Подати заявку на участь можна до 23:45 17 січня 2022 року, а взяти участь у голосуванні за проєкт — у лютому 2022 року під час другого етапу оцінювання проєктів.