Алгоритм отримання COVID-сертифікатів

Дата: 03.12.2021 14:41

Команда Мінцифри останні пів року працює для того, щоб українці могли швидко і зручно отримувати COVID-сертифікати в Дії. Без черг, додаткових поїздок. Це дозволило уникнути зайвих контактів у чергах і зберегти здоров’я. На сьогодні в Дії згенерували 11 млн міжнародних та внутрішніх COVID-сертифікатів.

Якщо ви вже вакцинувалися, але ще не отримали COVID-сертифікат у застосунку Дія, саме час це зробити. Зараз отримати сертифікат у застосунку можна і з ID-карткою, і з паспортом-книжечкою. Потрібно лише авторизуватися через BankID.

Дуже скоро стартує програма Президента про підтримку українських підприємців. Тільки із «зеленим» сертифікатом у застосунку Дія ви зможете отримати 1000 грн та витратити її на послуги бізнесу, який найбільше постраждав під час пандемії.

Алгоритм отримання COVID-сертифікатів — у відео.

Все дуже просто — у декілька кліків.