Круглий стіл з працівниками освіти Кубейської сільської ради

Дата: 02.12.2021 22:23

2 грудня 2021 року відбулася зустріч з працівниками освіти Кубейської сільської ради. У круглому столі прийняли участь старости старостинських округів с. Оріхівка і с. Виноградне.

Т.в.о. сільського голови Тетяна Заїм розповіла про виконання бюджету за 2021 рік та висловила подяку усім за співпрацю і гідне ставлення до своїх функціональних обов'язків.

Начальник фінансового управління Алла Буюклі ознайомила учасників з проектом бюджету освітян на 2022 рік.

Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Рожкова провела з керівниками освітніх структур обговорення про прогнози організаційних змін роботи дитячих садків, шкіл.

За чашкою чаю прийняте рішення щомісячно в останню середу проводити зустрічі за круглим столом для прийняття суспільних рішень.