Кубейська громада

Одеська область, Болградський район

Відомі результати конкурсу! Международный винный фестиваль " Bolgrad Wine Fest "

Дата: 17.11.2021 14:47
Кількість переглядів: 670

Список виноробів-аматорів, учасників конкурсу 2021 року.

1. Вдовиченко Сергій Юрійович (Болград)

2. Коджебаш Федір Дмитрович (Тютюн)

3. Грапчев Євген Володимирович (Болград)

4. Кірчиков Іван Дем'янович (Криничне)

5. Агура Іван Михайлович (Криничне)

6. Білецький Сергій Олексійович (Маяки)

7. Довгань Олексій Олександрович (Чорноморськ)

8. Шестова Наталія Василівна (Ізмаїл)

9. Потиліко Андрій Вікторович (Рені)

10. Косенко Олег Олексійович (Ізмаїл)

11. Попов Микола Григорович (Ізмаїл)

12. Пасат Сергій Ілліч (Ізмаїл)

13. Живора Василь Григорович (Ізмаїл)

14. Живора Юрій Васильович (Ізмаїл)

15. Фучеджі Михайло Іванович (Кубей)

16. Манзул Едуард Львович (Мізікевичі)

17. Міняйленко Роман Геннадійович (Бориспіль)

18. Гулько Василь Іванович (Болград)

19. Стоянов Олександр Гергійович (Кілія)

20. Гагауз Сергій Христофорович (Кубей)

21. ТМ Вайнкрафт Надвірний Андрій, Мосієнко Вадим (Теплодар)

22. Греков Юрій Дмитрович (Болград)

23. Желясков Валерій Дмитрович (Криничне)

24. Панасенко Євген Олександрович (Харків)

ВИНА МОЛОДІ

1. АЛІГОТЕ 2021 – ЖИВОРА В.Г. - ДИПЛОМ ЗА ВИСОКУ ЯКІСТЬ

2. АЛІГОТЕ 2021 - ГРЕКОВ Ю.Д. – ПЕРЕМОЖЕЦЬ

3. ШАРДОНЕ 2021 – НАДВІРНИЙ О. Мосієнко В. ТМ ВАЙНКРАФТ – ПЕРЕМОЖЦЬ

4. ШАРДОНЕ 2021 – КИРЧИКІВ І.Д. - ДИПЛОМ ЗА ВИСОКУ ЯКІСТЬ

5. ШАРДОНЕ 2021 - ГРЕКОВ Ю.Д. - ДИПЛОМ ЗА ВИСОКУ ЯКІСТЬ

6. СУХОЛИМАНСЬКЕ 2021 – ЖИВОРА В.Г. – ДИПЛОМ ЗА ВИСОКУ ЯКІСТЬ

7. СУХОЛИМАНСЬКЕ 2021 – ГРЕКОВ Ю.Д. – ПЕРЕМОЖЕЦЬ

8. РІСЛІНГ 2021 – КОДЖЕБАШ Ф.Д. – ПЕРЕМОЖЕЦЬ

9. РИСЛІНГ 2021 - ЖЕЛЯСКОВ В.Д. - ДИПЛОМ ЗА ВИСОКУ ЯКІСТЬ

10. РКАЦЮВАЧІ 2021 ПАНАСЕНКО О.О. – ДИПЛОМ ЗА КРАЩИЙ У СОРТІ та НАЙВИСОКИЙ БАЛ НА ДЕГУСТАЦІЇ

11. МУСКАТ 2021 – БЕЛЕЦЬКИЙ С.А. – ПЕРЕМОЖЕЦЬ

12. МУСКАТ ОДЕСЬКИЙ 2021-МАНЗУЛ Е.Л. - ДИПЛОМ ЗА КРАЩИЙ У СОРТІ

13. МУСКАТ ВІДТОНЕЛЬ 2021 – ГРЕКІВ Ю.Д. - ДИПЛОМ ЗА КРАЩИЙ У СОРТІ

14. БАСТАРДО (РОЗОВЕ) 2021 – ПАНАСЕНКО О.О. - ДИПЛОМ ЗА КРАЩИЙ У СОРТІ

15. МЕРЛО 2021 - МАНЗУЛ Е.Л. – ПЕРЕМОЖЕЦЬ

16. КАБЕРНЕ -МЕРЛО 2021 - ПОПОВ Н.Г. – ДИПЛОМ ЗА ВИСОКУ ЯКІСТЬ

17. КАБЕРНЕ 2021 – ПАНАСЕНКО О.О. - ДИПЛОМ ЗА ВИСОКУ ЯКІСТЬ

18. КАБЕРНЕ 2021 – ДОВГАНЬ О.О. - ДИПЛОМ ЗА ВИСОКУ ЯКІСТЬ

19. КАБЕРНЕ 2021 – КОДЖЕБАШ Ф.Д. – ПЕРЕМОЖЕЦЬ

20. КАБЕРНЕ 2021 - ФУЧЕДЖІ М.І. – ДИПЛОМ ЗА ВИСОКУ ЯКІСТЬ

21. САПЕРАВІ 2021 – ШЕСТОВА Н.В. – ПЕРЕМОЖЕЦЬ

22. САПЕРАВІ 2021 – ГУЛЬКО В.І. - ДИПЛОМ ЗА ВИСОКУ ЯКІСТЬ

23. САПЕРАВІ 2021 – ЖЕЛЯСКОВ В.Д. - ДИПЛОМ ЗА ВИСОКУ ЯКІСТЬ

24. ОДЕСЬКЕ ЧОРНЕ 2021 – КИРЧИКІВ І.Д. – ПЕРЕМОЖЕЦЬ

25. ОДЕСЬКЕ ЧОРНЕ 2021 – ФУЧЕДЖІ М.І. - ДИПЛОМ ЗА ВИСОКУ ЯКІСТЬ

26. ОДЕСЬКЕ ЧОРНЕ 2021 – ГАГАУЗ С.Х. - ДИПЛОМ ЗА ВИСОКУ ЯКІСТЬ

27. ОДЕСЬКЕ ЧОРНЕ 2021 – ГРЕКІВ Ю.Д. - ДИПЛОМ ЗА ВИСОКУ ЯКІСТЬ

28. ОДЕСЬКЕ ЧОРНЕ 2021 – ЖЕЛЯСКОВ В.Д. - ДИПЛОМ ЗА ВИСОКУ ЯКІСТЬ

ВИНА МИНУЛИХ РОКІВ

1. ПІНО БЛАН 2020 – КОСЕНКО О.О. - ДИПЛОМ ЗА КРАЩИЙ У СОРТІ

2. ПІНО ГРІДЖІО 2020 – КОСЕНКО О.О. - ДИПЛОМ ЗА КРАЩИЙ У СОРТІ

3. СОВІНЬЙОН БЛАН 2020-КОСЕНКО О.А. - ДИПЛОМ ЗА КРАЩИЙ У СОРТІ

4. ШАРДОНЕ 2020 – МІНЯЙЛЕНКО Р.Г. – ПЕРЕМОЖЕЦЬ

5. СУХОЛИМАНСЬКЕ 2020 – ЖИВОРА Ю.В. – ПЕРЕМОЖЕЦЬ

6. РІСЛІНГ 2020 – МИНЯЙЛЕНКО Р.Г. – ПЕРЕМОЖЕЦЬ

7. РІСЛІНГ 2020 - ГРЕКОВ Ю.Д. – ПЕРЕМОЖЕЦЬ

8. РКАЦЮВАЧІ 2020 КОСЕНКО О.А. – ПЕРЕМОЖЕЦЬ

9. КАБЕРНЕ (РОЗОВЕ) 2020 – КОСЕНКО О.О. - ДИПЛОМ ЗА КРАЩИЙ У СОРТІ

10. КАБЕРНЕ ФРАН (РОЖОВЕ) 2020 – ЖИВОРА Ю.В. - ДИПЛОМ ЗА КРАЩИЙ У СОРТІ

11. МЕРЛО 2020 - ЖЕЛЯСКОВ В.Д. – ПЕРЕМОЖЕЦЬ

12. КАБЕРНЕ 2020 - ГРЕКІВ Ю.Д. - ДИПЛОМ ЗА ВИСОКУ ЯКІСТЬ

13. КАБЕРНЕ 2019 – ЖИВОРА В.Г. - ДИПЛОМ ЗА ВИСОКУ ЯКІСТЬ

14. КАБЕРНЕ 2018 – КОДЖЕБАШ Ф.Д. - ДИПЛОМ ЗА ВИСОКУ ЯКІСТЬ

15. КАБЕРНЕ 2018 – ДОВГАНЬ О.О. - ПЕРЕМОЖЕЦЬ

16. КАБЕРНЕ ФРАН 2020 - ЖИВОРА Ю.В. - ДИПЛОМ ЗА КРАЩИЙ У СОРТІ

17. САПЕРАВІ 2020 – МИНЯЙЛЕНКО Р.Г. - ПЕРЕМОЖЕЦЬ

18. САПЕРАВІ 2019 – ГРЕКОВ Ю.Д. – ПЕРЕМОЖЕЦЬ

19. САПЕРАВІ 2018 – КОДЖЕБАШ Ф.Д. – ПЕРЕМОЖЕЦЬ

20. САПЕРАВІ 2018 – ВДОВИЧЕНКО С.Ю. – ПЕРЕМОЖЕЦЬ

21. ОДЕСЬКЕ ЧОРНЕ 2020 – ЖИВОРА В.Г. – ПЕРЕМОЖЕЦЬ

22. ОДЕСЬКЕ ЧОРНЕ 2020 – ЖЕЛЯСКОВ В.Д. - ДИПЛОМ ЗА ВИСОКУ ЯКІСТЬ

23. ОДЕСЬКЕ ЧОРНЕ 2019 – ГАГАУЗ С.Х – ПЕРЕМОЖЦЬ

Розшифровка найменувань для нагородження

1. ПЕРЕМОЖЕЦЬ - у сорті був конкурс серед вин і це переможець.

2. ДИПЛОМ ЗА КРАЩИЙ У СОРТІ - конкурсу серед вин цього сорту не було, але зразок високої якості, гідний нагороди.

3. ДИПЛОМ ЗА ВИСОКУ ЯКІСТЬ – будуть відзначені всі вина, які набрали на дегустації вісім балів і вище.

4. У Ріслінгу та Сапераві минулих років переможці набрали рівну кількість балів і всі визнані переможцями.

   Усі автори вин, що представили на дегустацію вина з винограду Сухоліманський та Одеський чорний, будуть відзначені окремою подякою за популяризацію регіональних сортів винограду та просування регіональних брендів вина.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь