ЗА ТИЖДЕНЬ ЩЕПЛЕНО ПОНАД 2 ТИСЯЧІ МЕШКАНЦІВ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

В Болградському районі продовжується активна вакцинація проти COVID-19.

Від початку кампанії станом на 15 листопада 2021 року в районі провакциновано – 29 080 осіб. Першу дозу отримали – 17 264 особи, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 11 816 осіб.

За неділю з 08 по 15 листопада 2021 року в Болградському районі імунізували 2514 осіб.

З початку вакцинальної кампанії в Арцизькому центрі ПМСД зроблено 9306 щеплень, в Болградському центрі ПМСД та у центрі масового щеплення в м. Болград отримали 13889 щеплень, а у Тарутинському центрі ПМСД провакциновано 5885 осіб.

Нагадуємо, для імунізації мешканців району проти COVID-19 наявні усі види вакцин: CoronaVac, Pfizer/Comirnaty та AstraZeneca. Щеплення проводиться на базі Арцизького, Болградського та Тарутинского центрів ПМСД, а також у центрі масового щеплення у м. Болград. Вакцинація проводиться безкоштовно та добровільно.

Для отримання міжнародного свідоцтва про вакцинацію необхідно звернутися до свого сімейного лікаря, яке видається після отримання двох доз вакцини.

Возможно, это изображение (текст)