30 ЖОВТНЯ ПО ВСІЙ КРАЇНІ ОДНОЧАСНО ВИСАДИЛИ ДЕРЕВНІ РОСЛИНИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА «ЗЕЛЕНА КРАЇНА»

  • 186

Про це повідомив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олег Муратов, під час загальнонаціональної толоки “Створюємо ліси разом” в рамках програми Президента «Зелена країна».

Він спільно з Начальником Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства Володимиром Доміканом висадив деревні рослини на території Дачненської громади.

«Акція Держлісагентства «Створюємо ліси разом», в рамках програми Президента України «Зелена країна», покликана сприяти збереженню лісового фонду України. В рамках цієї програми, за 3 роки, планується висадити 1 мільярд нових дерев, а за 10 років - збільшити площі лісів на 1 мільйон гектарів. Сьогодні у Дачнянському лісництві ДП «Одеське лісове господарство» висаджено 300 дерев, з них 150 платанів і 150 дерев клена» - сказав заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олег Муратов.

В цілому, сьогодні, в рамках програми Президента України «Зелена країна» та акції Держлісагентства «Створюємо ліси разом», в Одеській області, на територіях державних підприємств «Одеське лісове господарство», «Ізмаїльське лісове господарство» та «Саратське лісове господарство», на площі 11 гектарів висаджено 49 190 штук акації білої, софори японської, ясена звичайного, гледичії.

«Ліси – це легені нашої планети, вони лікують та забезпечують нас киснем, що вкрай необхідний сьогодні в усьому світі. Ми всіляко сприятимемо реалізації подібних ініціатив щодо охорони, захисту та відтворення лісів та будемо залучати до таких заходів населення, насамперед молодь» - додав начальник Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Домікан.

Ознайомитись та долучитися до озеленення країни можна дізнавшись інформацію за посиланням https://zelenakraina.gov.ua

Фото без описуФото без опису