У Кубейській сільській раді відбулася зустріч з представником податкової їнспекції

26 жовтня 2021 року відбулася зустріч суб’єктів підприємницької діяльності з представником Болградського відділення Ізмаїльської податкової інспекції Ухановим Олександром Володимировичем. За круглим столом обговорювалися питання легалізації робочих місць, своєчасної виплати заробітної плати, недопущення виплат нижче, ніж розмір мінімальної заробітної плати. Підприємці ставили актуальні питання стосовно своєї діяльності на період дії карантинних заходів, а також дотримання вимог чинного законодавства у сфері Правил торгівлі. Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Кубейської сільської ради повідомила учасників про необхідність надання документів, які надають право займатися підприємницькою діяльністю,  до сільської ради на затвердження графіку роботи об’єкту.