Конкурс грантів

  • 185

Фото без опису

Конкурс грантів «Просвіта та діалог для розвитку демократії»

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій  в межах програми «Громадськість за демократизацію», яка фінансується Європейським Союзом, оголошує конкурс грантів «Просвіта та діалог для розвитку демократії»

Мета?конкурсу?– надати підтримку організаціям громадянського суспільства для посилення процесу демократизації в Україні. Цим конкурсом ІЕД заохочує впровадження принципів демократії на всіх рівнях на основі правдивої неупередженої інформації.  

Конкурс грантів поділений на два лоти:

Лот 1. Боротьба з дезінформацією про вакцинацію від COVID-19 

Проєкти мають бути спрямовані на проведення інформаційної кампанії щодо важливості вакцинації від COVID-19, розвінчування міфів про вакцинацію та пандемію COVID-19, надання інформації про пункти та процедуру вакцинації.

Лот 2. Налагодження діалогу Громада-Бізнес-Влада 

Проєкти мають бути спрямовані на створення постійно діючих діалогових майданчиків для представників бізнесу, громадськості та влади з метою обговорення та вирішення нагальних проблем громади.

До участі у конкурсі запрошуються неприбуткові організації громадянського суспільства, які мають: 

  • статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше 6 місяців станом на 18.10.2021; 
  • спроможність впроваджувати грантові проєкти та звітувати за ними (включаючи фінансове звітування); 
  • запланували участь не менше двох представників своєї організації в конференціях програми, які припадають на період виконання проєкту (перелік і дати запланованих конференцій див. нижче); 
  • веб-сайт організації та/або сторінку у фейсбуці або інших соціальних мережах. 

Максимальний розмір гранту?– 350 000 гривень (оптимальний бюджет проекту 250 000 гривень). 

Тривалість проєктів – 6-9 місяців. Переможці конкурсу під час виконання грантової угоди мають право подати нову грантову заявку, що забезпечить збереження сталості або розширення проєкту, який виконується.

Кінцевий термін подання грантових заявок?– 18 жовтня 2021 року до 24:00. 

З повним описом конкурсу та вимогами можна ознайомитись на сайті Інституту економічних досліджень та політичних консультацій за посиланням.

 

Інші оголошення

Всі оголошення