Надзвичайна подія у Кубейській сільсьскій раді

Сьогодні, 25.09.2021 року в  Кубейській  сільській  раді  сталася   кричуща  подія!!!!!

Фото без опису  Відбулося  наступне –сьогодні, у суботу, у вихідний день, до села  Кубей приїхали  депутати  Одеської обласної ради  Шкарівський  Вадим  та  голова Болградської  районної  ради   Садаклієв   Михайло. Посилаючись   на   необхідність  проведення  особистого  прийому  громадян саме у приміщенні сільської ради, Шкарівський  В. та  Садаклієв  М. наполягли  відчинити приміщення  Кубейської сільської ради  у вихідний  день. Коли  розпочався   так  званий  «особистий   прийом»  громадян, у приміщення сільської ради  увірвалися  колишні  працівники  сільської  ради,  які  діяли ймовірно за  попередньою  домовленістю  з  депутатами  Шкарівським  В.  та Садалієвим  М., про що вони нахабно і заявляли. Так, у приміщення Кубейської сільської  ради, увірвалися Болгарова  Інна Анатоліївна (колишній секретар Кубейської  сільської ради,  яка була  відсторонена  за  систематичне  невиконання службових обов`язків), Гагауз  Наталя  Миколаївна  (колишній  юрисконсульт), Сакали  Тетяна  Іванівна (колишній діловод),  Колєва  Любов Олексіївна (колишній  спеціаліст ЦНАП), Кірік  Надія  Миколаївна (колишній працівник соціального захисту населення), Буряк  Наталя  Григоріївна (колишній  начальник  відділу служби  у справах дітей),  Руссєва  Наталя   Георгіївна (колишній бухгалтер по заробітній  платі, яка звільняючись разом з іншими, не нарахувала їм заробітну платню), Болгаров Сергій Борисович (колишній кур`єр сільської ради та  чоловік   Болгарової  І.А.), Кабак Федір Федорович (депутат  Кубейської  сільської  ради та член земельної комісії), а також  Кисса Петро Васильович (колишній голова  Кубейської  сільської ради, якому депутати  виcловили недовіру).

В дійсності ніякого реального особистого прийому  не відбувалося, а замість  прийому  громадян  у сільську раду провели звільнених колишніх  працівників, які самовільно захопили кабінети  сільської ради  з  метою фальсифікації , підроблення та підлогу документів.

Не маючи ніяких повноважень та не маючи ніякого права самовільно користуватись технікою  та обладнанням   сільської  ради, Болгарова І.А., за підтримки вказаних колишніх  працівників,  почала  роздруковувати  якісь документи, які одразу і підписувала. Звертаємо   увагу, що Болгарова  І. А. не будучи посадовою особою, відкрито та зухвало, в присутності  депутатів,  фальсифікувала документи, які на сьогоднішній  день  є об`єктом кримінального розслідування.

Нагадуємо,  що на сьогоднішній  день  Болградським  районним  відділом  поліції   розслідується  кримінальна справа  по відношенню  до  Болгарової І.А., яка  викрала документи  сільської ради, в тому числі протокол  та рішення  восьмої сесії восьмого скликання  Кубейської  сільської ради. Болгарова І.А., знаходячись  безпосередньо  в кабінеті  сільської ради  захопила робоче місце  працівника  сільської ради  за підтримкою вказаних  звільнених  працівників, фальсифікувала  раніше викрадені нею документи, а саме, протокол та рішення   восьмої  сесії восьмого скликання.

Скоєння  цього самоуправства  та кримінального правопорушення   припинилося  лише  після   прибуття  депутатів  Кубейської  сільської  ради   та виклику співробітників  поліції.  Після виклику працівників поліції  особи, які захопили  сільську раду  гуртом та швидко  покинули   приміщення сільської ради.

Наполегливе прохання СБУ,  Генеральному  прокурору, Міністру Внутрішніх Справ, Губернатору Одеської області  відреагувати  на вище вказані  правопорушення.