Благодійний фонд IT-Човник подарував громаді компьютери та провели навчання

На минулих вихідних в Кубейській громаді пройшло дводенне навчання по IT спеціальностям для школярів.
Завдяки керівнику ГО "Odessa wow" Оксані Кузнєцової, представники БФ IT-Човник зв'язалися з головним спеціалістом відділу культури, молоді, спорту та туризму Кубейської сільської ради.
Вже 16 липня приїхали гості за одну ніч влаштували у місцевій школі справжній комп'ютерний клас, подарувавши школі 15 комп'ютерів і перегородки. А на наступний день проводились лекції про те, що таке ІТ і які спеціальності існують в цій сфері. Згодом школярам запропонували створити перші «проекти», спробувати себе в дизайні, навчили враховувати запит замовника і не забувати про дедлайни. Крім цього школярі навчилися запуску сайту, в розробці якого вони взяли самі участь. Також дітям показали, як робити фото / відео контент і писати класні тексти.
За відгуками учасників та організаторів вихідні стали незабутніми і для одеських гостей, і для школярів.