Увага! Штрафи за паління соломи!

Дата: 30.06.2021 09:18

Фото без описуВраховуючи кліматичні умови 2021 року, гостро стоїть питання виникнення значної кількості пожеж, що виникають внаслідок спалювання сухої природної рослинності, соломи, післязбиральних залишків та  сміття. Це призводить до знищення біорізноманіття тваринного світу, є загроза виникнення пожеж в полезахісних лісових смугах, лісах.
Відповідно до закону "Про внесення змін до законодавчих актів України стосовно збереження довкілля", випалювання стерні, пасовищ, ділянок зі стеновою, у населених пунктах без дотримання порядку, встановленої центральними органами виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, тягне за собою накладення штрафу на громадян від ста восьмідесяти до трьохсот шістдесяти, неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3060 грн до 6120 грн) і на посадових осіб - від дев'ятисот до  тисячі двохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 15 300 грн до 21 420 грн).

Болградська района державна адміністрація