Відбувся інвестиційний форум для представників громад

Дата: 23.06.2021 17:33

23 червня відбувся інвестиційний форум, в якому прийняли участь представники територіальних громад області, представники банків та викладачі  Одеського національного економічного університету.
Тема форуму - інвестиційні можливості розвитку туризму, рекреаційної діяльності та інфраструктурної діяльності має практичний характер і приваблює цікаві пропозиції від громад для інвесторів.
Відбулися дві панельні дискусії,  в яких обговорювали можливості взаємодії банків та територіальних громад, розвиток та перспективи сільського зеленого туризму в Одеському регіоні.
Маємо надію, що продовжемо співпрацю з представниками університету та банків вже на особистих зустрічах в Кубейській громаді.