Кубейський духовий оркестр прийняв участь у фестивалі

Дата: 13.06.2021 16:28

Фото без опису12 червня 2021 року на площі села Визирка Одеської області пройшов  обласний   фестиваль  духових  оркестрів "Срібні  сурми".
У заході  прийняли  участь  дев"ять  колективів  з  Одещини.  Почесним  гостем  фестивалю  був  Одеський  муніципальний  театр  духової  музики  ім.О.Саліка.
   Фестиваль пройшов  за підтримки  Департаменту  культури, національностей, релігій та охорони об"єктів  культурної  спадщини  Одеської  обламної  державної  адміністрації, Одеського  обласного  центру  української  культури  та  Визирської  сільської    ради.
   Дуже  приємно, що  наш  народний  духовий оркестр "Кубей" (керівник Куємжи Н.К.)  взяв  участь в цьому  фестивалю  та  отримав  почесне  третє  місце.
  Дякуємо  всім  учасникам  февстивалю "Срібні сурми"  за  участь  і  професіоналізм!

Вітаємо!