Кубейська громада прийме участь в інвестиційному форумі

Фото без опису4 червня, о чотирнадцятій годині, в місті Арциз, відбулося засідання організаційного комітету з проведення інвестиційно-економічного форуму, який буде приурочений до 200 річчя міста Болграда. У засіданні брали участь представники всіх громад, в тому числі і Кубейської громади.
Нарада проходила офлайн, але з дистанційною участю обласного депутата від партії ОПЗЖ, Шкарівським Вадимом Миколайовичем і директором Business Clinic KNEU The NEXT Антоніною Кутовой, яка розповіла як підготувати інвестиційні проекти громадам для презентації на форумі.
Потрібно відзначити, що Відділ культури, молоді, спорту та туризму Кубейської сільської ради вже готує проекти для презентації інвесторам і до червня місяця, вже провели кілька зустрічей з Агенством регіонального розвитку Одеської області, в рамках яких, була здійснена поїздка в Кубейську громаду, з метою вивчення економічного, культурного, туристичного потенціалу наших сіл.