Працівники відділу культури прийняли участь у спецсемінарі

Дата: 25.05.2021 17:00

Фото без описуВ Одеському обласному центрі української культури відбувся спецсемінар працівників відділу культури в рамках програми "Децентралізація, як фактор трансформації закладів культури".
Під час зустрічі, Світлана Овчаренко, доктор філософських наук, професор кафедри філософських та соціально - політичних наук при ОРІДУ НАДУ, провела навчання з збереження культурного потенціалу громад та модернізація закладів культури.
Також цікавим був виступ Світлани Кучеренко, завідуючої відділом народної творчості, фольклору та етнографії ООЦУК, про організацію культурно - просвітницьких заходів в онлайн - режимі.
Підводила підсумки семінару Валентина Вітас, директор ООЦУК, яка підкреслила, що необхідно вже починати модернізувати будинки культури під потреби мешканців громад та використовувати соцмережі, як інструмент в організації заходів, тому що саме там знаходиться глядацька аудиторія.