15 квітня відбулася шоста сесія Кубейської сільської ради VIII скликання

Дата: 15.04.2021 16:00

На порядку денному було двадцять два питання на розгляд.
Найважливішими пунктами для розвитку громади було затвердження штатних співробітників комунального закладу початкової спеціалізованої освіти "Школи мистецтв" і комунального неприбуткового Спортивного клубу "Тріумф".
Школа мистецтв включатиме в себе навчання на струнних, клавішних, духових та народних інструментах, а також гуртки по вокалу, живопису та ліплення.
По Спортивному Клубу "Тріумф" було затверджено рішення про шість ставок тренерів, які будуть розвивати спортивний напрямок (вільна боротьба, гандбол, футбол, волейбол, настільний теніс) в селі Кубей, Оріхівка і Виноградне. Також на сесії ухвалили рішення про придбання килима для вільної боротьби, для села Оріхівка.
По землі стартував перший крок оформлення ділянок соцсфери і на сесії ухвалили рішення про розподіл 53 гектарів людям (58 осіб), які не могли оформити землю з 2000-го року. Крім цього, депутатський корпус затвердив рішення про інвентаризацію землі за межами села Кубей, Оріхівка, Виноградне та в самих населених пунктах.
Також депутати прийняли рішення про перегляд договорів оренди землі. Потрібно відзначити, що в цілому, шоста сесія Кубейської сільської ради пройшла дуже продуктивно і злагоджено. Сподіваємося, що й надалі ми будемо разом вирішувати важливі питання для громади, щоб розвивати свої села економічно, культурно і соціально.