Результати опитування стосовно поліцейського офіцера громади

Фото без описуВ Кубейській громаді з метою отримання суспільної думки і статистичних даних по найбільш важливим  питанням, на постійній основі, будуть проводитися онлайн анкетування.
Так, на початку цього року жителі громади пройшли опитування щодо створення публічної бібліотеки. За підсумки анкетування, більшість проголосували позитивно, потім на сесії, було прийнято положення про створення публічної бібліотеки в громаді.
З 9 квітня, п'ять днів проводилося анкетування "Чи потрібен поліцейський офіцер громади", в рамках реформи Національної поліції України. Всього проголосувало 309 мешканців громади, з них 81, 6% дали позитивну відповідь, а 18,4% негативну.

За результатами анкетування виявлено, що жителі Кубейської громади хочуть жити в безпеці і порядку.
Потрібно відзначити, що посада поліцейського офіцера громади буде оплачуватися Національною поліцією України, при цьому в громаді буде поліцейська дільниця з базою даних і кімнатою для порушників.