В Кубейській громаді за тиждень посадили понад тисячі дерев

Дата: 12.04.2021 21:04

З 6 квітня 2021 року в селі Кубей, почалася висадка саджанців працівниками комунального підприємства "Кайнакі", пожежниками, електриками, екологами та місцевими жителями.
Спочатку почали садити саджанці в дендропарку, особливо там, де кілька років тому сталася пожежа.
Також громаді були подаровані саджанці від сім'ї Райнових, які виявили бажання, таким чином підтримати ініціативу поновлення дендропарку та взяти участь у його озеленінні.
При в'їзді в село з боку Болграда теж були посаджені саджанці. Якщо вони приживуться, то в'їзд в село буде прикрашати алея з молодих дерев.
Жителі громади щиро дякують усім, хто взяв участь в озеленінні села та сподіваються, що така добра ініціатива буде надалі тривати.