Пройшла співбесіда з кандидатами на посаду Поліцейського офіцера Кубейської громади

Дата: 10.03.2021 15:28

Фото без описуВ рамках проекту "Поліцейський офіцер громади", відбувся конкурсний відбір кандидатів на посаду офіцера громади. На першому етапі конкурсанти пройшли тестування, в ході якого оцінювалися їх загальні навички. На другому етапі, спеціальна комісія з представників НПУ і представників громад проводить з кандидатами особисте інтерв'ю.

Засідання комісії, для проведення особистої співбесіди з кандидатами, які в подальшому будуть призначені на посаду Поліцейських офіцерів громади Кубейской сільської територіальної громади відбулася 10 березня, в Головному управлінні Національної поліції Вінницькій області.