Як святкують День Народження Лесі Українки в Оріхівкі
До 150 річниці з Дня народження видатної української поетеси Лесі Українки, В Оріхівській школі ім. О.П. Малінова був проведений урочистий захід з учнями початкових класів. На святі школярі читали вірші Лесі Українки та співали пісні.
Було представлено інсценування уривків з творів «Мамо, іде вже зима» і «Лісова пісня». Також учні ознайомились з книжковою виставкою та презентацією «Невмируща Леся…».
Іванова В.Д.