Кубейська громада прийняла участь у пілотному проекті від Національної поліції України

Дата: 04.02.2021 20:00

Фото без опису4 лютого, у місті Одеса, відбулася офіційна зустріч територіальних громад з начальником ГУНП в Одеській області, Бех О.В., заступником начальника ГУНП Одеської області, Махотин С.П., з начальником УЛМТЗ ГУНП Одеської області, Мельник С.В. Мета зустрічі - підписання меморандуму про співпрацю і партнерство між громадами і Національною поліцією України. Меморандум підписаний в рамках проекту "Поліцейський офіцер громади", і спрямований на впровадження нового формату роботи дільничних офіцерів поліції. Для Кубейской громади це нові можливості захисту і безпеки наших громадян, запобігання злочинності. Також громада знаходиться на перехресті доріг місцевого та національного значення і представляє собою прикордонну зону, де особливо важливо, щоб була розташована поліцейська дільниця та шеріфи. Офіцер поліції буде більш самостійним, та більж оперативно буде реагувати на події, злочинного характеру. Проект буде впроваджуватись на території п'яти громад, які були обрані в рамках конкурсу від Національної поліції України.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)