Відбулися попередні перемови щодо створення поліцейської дільниці

Фото без описуВ рамках проекту “Поліцейський офіцер громади”, який направлений на впровадження нового формату роботи дільничних офіцерів поліції (ДОП), Кубейську громаду відвідала комісія українських та міжнародних експертів з правоохоронної діяльності.
Саме три села громади було обрано для реалізації пілотного проекту.
Ціль прибуття делегації полягала в попередніх перемовах для створення поліцейської дільниці – території, що обслуговується поліцейським офіцером громади.
Залежно від стану криміногенної обстановки на дільниці вказані критерії можуть бути чинником для введення додаткових посад ДОП, старшого ДОП, помічника ДОП або утворення додаткової поліцейської дільниці. Головна ціль проекту - виконання поліцейської діяльністі, яка орієнтована на громаду, з забеспеченням безпеки місцевого населення, та оперативного реагування на надзвичайні події.
За підтримки територіальної громади та донорських коштів поліцейські офіцери громади отримають облаштоване службове приміщення та робоче місце, службовий автомобіль, пально-мастильні матеріали тощо.